Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65984
Stary 22.10.2013, 08:25
Malecki ostatni dobry mecz zagral w PP z Bialymstoku w tej sniezycy. Wczesniej wybijal sie dopiero za Maaskanta. Dzisiaj nie ma prawie nic z tamtego gracza, no moze poza przekonaniem ze moze strzelic gola ladujac w bramkarza z zerowego kata
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 22.10.2013 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując