BiałaGwiazda napisał(a):

|
Przegląd Sportowy pisze o zagranicznych kandydatach chętnych do objęcia kadry.
|
Jak Boniek miałby zatrudnić kogoś z grona powyższych nazwisk, to już wolę nawet Jana Urbana w roli selekcjonera...Klasa szkoleniowców podobna, a ten przynajmniej od nas.