Gwiaździsty napisał(a):

Wyniki tak ale nie styl gry na wyjazdach, który wyglada tak, że po 5 min. gry rozpoczynamy przygotowania do obrony Częstochowy a po kolejnych 5 min. już się rozpaczliwie bronimy. Tak tchórzliwa gra w najbliższej perspektywie nie wróży nic dobrego. Zapowiedź Bydgoszczy była już w Chorzowie.
Przed chwilą skończył sie mecz Ruch - Pogoń i np. styl portowców był taki : od pierwszych minut atak na chorzowian i walka o dominacje na boisku, tak grają na wyjazdach i u siebie, nie widać różnicy między meczem u siebie a wyjazdem. U nas to przepaść.
|
Ok,ale ja sie odniosłem do konkretnych słow kolegi Framat-a,a tam mowa była własnie o wynikach.Styl jaki praezentuja nasi, to rzeczywiscie jest rózny i wiekszosci meczy po prostu słaby.....