Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65982
Stary 22.10.2013, 07:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dzieciaku, to czego chcę lub nie jest bez znaczenia. To nie ja decyduję o budżecie i celach Wisły. Naszym celem w tym sezonie jest spokojne utrzymanie, co było od początku zapowiadane choćby przez Smudę. Mamy długi u piłkarzy, w najbliższym okienku na bank będziemy chcieli się pozbyć Bunozy, Chaveza i Ilieva (czy się uda to inna sprawa).

W przypadku Ilieva J.B będzie musiał się porządnie wykazać. Mam nadzieję, że uda się też sprzedać Sikorskiego.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując