wolfy napisał(a):

Dzieciaku, to czego chcę lub nie jest bez znaczenia. To nie ja decyduję o budżecie i celach Wisły. Naszym celem w tym sezonie jest spokojne utrzymanie, co było od początku zapowiadane choćby przez Smudę. Mamy długi u piłkarzy, w najbliższym okienku na bank będziemy chcieli się pozbyć Bunozy, Chaveza i Ilieva (czy się uda to inna sprawa).
|
W przypadku Ilieva J.B będzie musiał się porządnie wykazać. Mam nadzieję, że uda się też sprzedać Sikorskiego.