Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.10.2013, 21:20
Naukowcy z Konferencji Smoleńskiej bredzą? No to już, wypunktujcie ich. Przecież to takie proste. Wystarczyło uczestniczyć w Konferencji Smoleńskiej. Macie na to jeszcze szansę bo jutro drugi dzień Konferencji. Wystarczy pokazać Światu swoją argumentację, merytorycznie ośmieszyć przeciwną i Online, na żywo, bez interwencji cenzury cała Polska i Świat będą boki zrywać ze śmiesznych "smoleńskich" naukowców.
Odpowiedz cytując