Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 21.10.2013, 20:48
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (18:00) - Bartosz Frankowski (Toruń) WISLAZWE jaki jest to dla Nas sedzia? Pewnie sie orientujesz w tym temacie.

W tym sezonie jeszcze nie prowadził naszych spotkań. Natomiast w poprzednim sezonie 2012/13 prowadził 3 mecze Białej Gwiazdy:

Ekstraklasa 18. kolejka Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
Ekstraklasa 23. kolejka Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2
Ekstraklasa 27. kolejka Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:0


------------

Jutro trener Probierz nie będzie mógł skorzystać z usług Sebastiana Madery który jest kontuzjowany tak to pozostali piłkarze są do dyspozycji szkoleniowca Lechii.

Z naszego obozu póki co nie dobiegają niepokojące informacje na temat kontuzjowanych zawodników, co powinno nas cieszyć.
Jedynie Osman Chavez nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej 18.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.10.2013 o godz. 20:53.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując