mitmichael napisał(a):

|
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (18:00) - Bartosz Frankowski (Toruń) WISLAZWE jaki jest to dla Nas sedzia? Pewnie sie orientujesz w tym temacie.
|
W tym sezonie jeszcze nie prowadził naszych spotkań. Natomiast w poprzednim sezonie 2012/13 prowadził 3 mecze Białej Gwiazdy:
Ekstraklasa 18. kolejka Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
Ekstraklasa 23. kolejka Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2
Ekstraklasa 27. kolejka Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:0
------------
Jutro trener Probierz nie będzie mógł skorzystać z usług Sebastiana Madery który jest kontuzjowany tak to pozostali piłkarze są do dyspozycji szkoleniowca Lechii.
Z naszego obozu póki co nie dobiegają niepokojące informacje na temat kontuzjowanych zawodników, co powinno nas cieszyć.
Jedynie Osman Chavez nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej 18.