keth napisał(a):

|
pewnie, trzeba siąść, porozmawiać, podziękować za wspólnie spędzone lata i życzyć powodzenia w dalszej karierze. Jeżeli chcemy znaczyć cokolwiek w europie to dla piłkarzy z umiejętnościami Małeckiego nie ma zwyczajnie miejsca w drużynie.
|
A ilu mamy obecnie w Wiśle graczy z umiejętnościami na poziom znaczenia czegokolwiek w Europie? Dwóch? Więcej? Mniej?
Moim zdaniem akurat Mały wciąż ma na to potencjał, a kiedyś już grał na tym poziomie i wstydu nie przyniósł. Co się z Nim i jego formą teraz dzieje i dlaczego - nie ma pojęcia.