Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 21.10.2013, 17:52
Nie jestem zbytnim optymistą przed jutrzejszym meczem, patrząc na styl gry Lechii i nasz w sobotę
Jedyna nadzieja w tym, że gramy u siebie.
Odpowiedz cytując