Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 21.10.2013, 17:47
Jeżeli Smuda wylądował w szpitalu, bo nie chciał zrezygnować, pomimo choroby, z prowadzenia meczów i treningów, to jest to postawa godna szacunku.
Zdrowia.
Odpowiedz cytując