wolfy napisał(a):

Nie mamy ławki rezerwowych, a tu niektórzy chcą rezygnować z Małeckiego.
|
Te spostrzeżenie dotyczy tu i teraz, czy też następnego sezonu?
Jeżeli to pierwsze to przypomnę, że na tę chwilę ma obowiązujący kontrakt więc nie bardzo jest jak rezygnować, jeżeli to drugie to wystarczy przyjrzeć się z kim Patryk przegrywa rywalizację by dojść do wniosku, że zastąpienie jego nie jest jakieś szczególnie trudne.
Nikt tu wolfy nie chce Małeckiego poza kadrą meczową by to co napisałeś miało jakikolwiek sens.
Wydaje mi się, że Patryk dostał już z klubu ofertę przedłużenia kontraktu którą odrzucił, ale u mnie już pamięć nie taka, więc mogę się mylić. Zresztą, po tym jak odmówił gry w Wiśle za Moskala, w jednym z wywiadów coś mówił o swoich planach po sezonie 12/13 i nie było w nich naszego klubu. Ale to też mogę źle pamiętać.