szprotson napisał(a):

tak btw, zauwazyliście że sie slizgaliśmy jak na lodowisku ?
No i teraz to tego Bunoze można sprzedać za BAŃKĘ jak proponowali niektórzy forumowicze Bańkę mleka.
|
Podejrzewam że Zawisza polewał murawe wodą jak Barcelona dlatego się ślizgaliśmy
