Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 21.10.2013, 16:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tak btw, zauwazyliście że sie slizgaliśmy jak na lodowisku ?

No i teraz to tego Bunoze można sprzedać za BAŃKĘ jak proponowali niektórzy forumowicze Bańkę mleka.
Podejrzewam że Zawisza polewał murawe wodą jak Barcelona dlatego się ślizgaliśmy
Odpowiedz cytując