emj10 napisał(a):

Rozumiem, że tam na pewno był faul, a inny obrońca nie nadbiegał z drugiej strony? Faul jeśli już bardzo naciągany, bo napastnik Piasta również trzymał Dossę, a żółta to maksymalny wymiar kary w sytuacji, gdy nadbiega drugi obrońca. Ślepy będzie się jednak zawsze upierał, że widzi swoje, a szczególnie jeśli jest to przeciwko krawaciarzom
|
Skończ juz bajdurzyć, nadbiegał w taki sposób, że był ok. 20 m za nimi

. Gdyby nie faul murzyna wyszedłby sam na sam z bramkarzem.