Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 21.10.2013, 16:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że tam na pewno był faul, a inny obrońca nie nadbiegał z drugiej strony? Faul jeśli już bardzo naciągany, bo napastnik Piasta również trzymał Dossę, a żółta to maksymalny wymiar kary w sytuacji, gdy nadbiega drugi obrońca. Ślepy będzie się jednak zawsze upierał, że widzi swoje, a szczególnie jeśli jest to przeciwko krawaciarzom
Skończ juz bajdurzyć, nadbiegał w taki sposób, że był ok. 20 m za nimi . Gdyby nie faul murzyna wyszedłby sam na sam z bramkarzem.
Odpowiedz cytując