Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
78
21.10.2013, 15:31
Mała nieścisłość w powyższym wpisie. Zwycięzca PP dalej dostanie miejsce w LE, chyba że zakwalifikuje się przez ligę, wtedy jego miejsca nie dostanie jak dotychczas finalista PP, tylko kolejna drużyna w lidze.
glowinus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do glowinus
Znajdź inne posty napisane przez glowinus