Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 21.10.2013, 14:57
Cisza w temacie.. A tu wychodzi na to, że jutro przed nami jedno z ważniejszych spotkań w tej rundzie.
Dlaczego?

Po pierwsze, będzie to mecz w którym poznamy charakter drużyny Franciszka Smudy, czy porażka w sobotnim spotkaniu była przypadkowa, czy to może początek niechlubnej passy.. Czy Wiślacy są wstanie zregenerować się na tyle żeby jutro zaprezentować maksimum swoich możliwości?

Odpowiedź na to pytanie poznamy jutro wieczorem, być może już po 90 minutach a może po 120.

Po drugie, jak wiadomo zdobywca Pucharu Polski ma szansę na zakwalifikowanie się do pucharów później zasady przyznawania miejsca miejsca w el. Ligi Europy ulegną zmianie. Mianowicie w przypadku zdobycia przez drużynę X - mistrzostwa Polski oraz krajowego pucharu - przegrany w finale nie dostaje w nagrodę miejsca w eliminacjach, tylko automatycznie dostaje je kolejna drużyna w ligowej tabeli.

Dla Wisły zdobycie Pucharu może okazać się jedyną drogą do Europy, będzie o to niezmiernie ciężko, bo długi sezon i zbyt krótka ławka rezerwowych mogą mieć tu znaczenie w decydującej części sezonu. W ramach 1/8 finału rozrywany jest jeszcze jeden mecz, oznacza to, że zwycięzca jutrzejszego pojedynku zagra na wiosnę w ćwierćfinale.

Spotkanie sędziował będzie Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie Frankowski sędziował już spotkanie z udziałem piłkarzy Lechii Gdańsk zakończone remisem 1:1 z Pogonią Szczecin.

Mecz będzie można zobaczyć na żywo na Reymonta 22! Bilety do zakupienia w Strefie Kibica oraz przez Internet - cena wejściówek to:

10 złotych (na każdy sektor) - ulgowy dla posiadaczy karnetów
15 złotych (na każdy sektor) - normalny dla posiadaczy karnetów.

15 złotych (na każdy sektor - ulgowy wolna sprzedaż
20 złotych (na każdy sektor) - normalny wolna sprzedaż.




Transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja TVN Turbo.



Wszyscy na mecz!




-----------

EDIT: Oczywiście kolega ma rację, już zmieniłem.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.10.2013 o godz. 15:58.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując