|
Jestem z Niepołomic i mówi się od dłuższego czasu że volkswagen chce wybudować fabrykę w niepolomickiej strefie inwestycyjnej sam burmistrz powiedział oficjalnie że wielka firma motoryzacyjna chce postawić u nas fabrykę ale musi być zrobiony zjazd w niepołomicach z autostrady a4 . Niepolomice walczyły o to przez cały rok i niedawno dostali zgodę z ministerstwa i za gminne pieniądze zdecydowała się przygotować projekt budowy zjazdu w roku 2014-2016. Więc może zainteresowanie Wisła jest związane z promocja tej fabryki.
|