Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 21.10.2013, 12:44
Skawua napisał(a):Wyświetl post
Widzę że Bunoza obrywa tylko czy słusznie?Bo o ile dobrze pamiętam to Garguła zaliczył stratę (nie zauważył że Sarki bardzo ładnie pokazywał się na prawej stronie) poszła kontra i jak taki chłop jak Bunoza miał powstrzymać szybszego Wójcickiego?!?
Niestety...zespół zagrał słaby mecz,zdarza się.A może takie pobudzenie wyjdzie na dobre.Zobaczymy
Właśnie mówimy o tym, że nie musiał go powstrzymywać, ponieważ drogę kopaczowi Zawiszy i tak zabiegłoby aż 2 wiślaków. Dlatego interwencja Bunozy wyjątkowo głupia w swoich skutkach.
Odpowiedz cytując