Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20813
Stary 21.10.2013, 11:26
http://krotkapilka.pl/artykul,pierws...nca_wisly,1381
Wisła częściej traci bramki, gdy Chrapka nie ma na boisku. Wychodzi na to, że bez Michała łatwiej nas dopaść, a mnie osobiście środek pola Nalepa-Stjepanović przyprawia o mdłości.
Odpowiedz cytując