Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 21.10.2013, 10:07
Widzę że Bunoza obrywa tylko czy słusznie?Bo o ile dobrze pamiętam to Garguła zaliczył stratę (nie zauważył że Sarki bardzo ładnie pokazywał się na prawej stronie) poszła kontra i jak taki chłop jak Bunoza miał powstrzymać szybszego Wójcickiego?!?

Cytat:
Wisła przegrała pierwszy mecz to się hejterstwo rzuciło.
Niestety...zespół zagrał słaby mecz,zdarza się.A może takie pobudzenie wyjdzie na dobre.Zobaczymy
Odpowiedz cytując