Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65975
Stary 20.10.2013, 21:26
Skrzydłowych mamy,a problem tylko że ani jednego dobrego. żaden z nich się szczególnie nie wyróżnia, wszyscy grają przeciętnie-słabo

jeśli dalej będą Cięcia i oszczędzanie na wszystkim to faktycznie będzie ciężko znaleźć kogoś na jego miejsce. Zakładałem jednak że budowa drużyny to nie zwykła bajeczka i będą pieniądze na transfery. Do zimy można jedynie spekulować, cała polityka transferowa, nasze możliwości zależą tylko od kaprysu Bossa. Fajnie byłoby doczekać czasów gdy klub będzie konsekwentnie zarządzany, stabilizacji i wieloletniej strategi transferowej. Bez tego ciężko będzie podnieść znacząco poziom, szczególnie że mineły czasy gdy mogliśmy w tej lidze kupić każdego
Ostatnio edytowane przez keth : 20.10.2013 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując