|
Senior Member
Offline
|
|
JacobCFC napisał(a): 
|
Jest jeden główny argument, za pozostaniem Małęgo w drużynie. Nie mamy innych skrzydłowych, a poza tym, nawet nas nie stać, żeby sprowadzić 2 dobrych (albo chociaż lepszych od Małego) skrzydłowych.
|
Ano właśnie.
Należy eliminować słabe, a w przypadku aktualnej Wisły, to raczej ..najsłabsze ogniwa. Widzę to tak, otóż ..jak będziemy mieli 2, albo lepiej 3 lub 4 (bo jeden, lub 2 na ławkę) piłkarzy wyraźnie lepszych od Małeckiego na boki w pomocy, bądź na skrzydła to wówczas należałoby sie z nim rozstać, tyle że wpierw to trzeba takich znaleźć. Na teraz to ja jakieś mega przewagi w lidze Sarkiego (bramki 0, asysty 0), Donalda (bramki 1, asysty 0) czy Boguskiego (bramki 0, asysty 3), względem Małego (bramki 1, asysty 1) to ja tu nie widzę, co nie zmienia fakty, że od 2 lat gra on coraz gorzej..
|
|