Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65974
Stary 20.10.2013, 21:24
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Jest jeden główny argument, za pozostaniem Małęgo w drużynie. Nie mamy innych skrzydłowych, a poza tym, nawet nas nie stać, żeby sprowadzić 2 dobrych (albo chociaż lepszych od Małego) skrzydłowych.
Ano właśnie.
Należy eliminować słabe, a w przypadku aktualnej Wisły, to raczej ..najsłabsze ogniwa. Widzę to tak, otóż ..jak będziemy mieli 2, albo lepiej 3 lub 4 (bo jeden, lub 2 na ławkę) piłkarzy wyraźnie lepszych od Małeckiego na boki w pomocy, bądź na skrzydła to wówczas należałoby sie z nim rozstać, tyle że wpierw to trzeba takich znaleźć. Na teraz to ja jakieś mega przewagi w lidze Sarkiego (bramki 0, asysty 0), Donalda (bramki 1, asysty 0) czy Boguskiego (bramki 0, asysty 3), względem Małego (bramki 1, asysty 1) to ja tu nie widzę, co nie zmienia fakty, że od 2 lat gra on coraz gorzej..
Odpowiedz cytując