Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8504
Stary 20.10.2013, 20:46
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Mówi się ostatnio, że nie mieliśmy potencjału w defensywie, żeby osiągać w tych eliminacjach dobre wyniki. No to proszę bardzo:

Defensywa, która ostatnio zremisowała we Włoszech 2-2:

Berezovskiy (Dinamo Moskwa, 39 lat) - Mkoyan (Gandzasar Kapan), Haroyan (Pyunik Erewan), Arzumanyan (FK Aktobe), Hayrapetyan (Widzew Łódź)

Defensywa, która zagrała dla Islandii w meczu decydującym o ich awansie do baraży, 1-1 z Norwegią:
Halldórsson (KR Reykjavík) - Saevarsson (Brann Bergen), Sigurdsson (FC Kopenhaga), Árnason (Rotherham United - League One), Skúlason (Odense Boldklub)

Teoretycznie najsilniejsza defensywa Reprezentacji Polski w piłce nożnej:
Szczęsny (Arsenal FC) - Piszczek (BVB Borussia), Szukała (Steaua Bukareszt), Glik (Torino FC), Boenisch (Bayer Leverkusen)
Nie wiem jak to wygląda w wymienionych przez Ciebie krajach ale jak tak wygląda nasza teoretycznie najśliczniejsza linia obrony to nie mamy czego szukać w Europie. Dwóch drwali na środku a na bokach grajki którzy nie umieją bronić i obrońcami są jedynie na papierze. Główny ich atut to gra do przodu.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując