spartan napisał(a):

|
Dla twierdzących, ze to Bunoza zawalił nam dziś mecz proponuję trochę ochłody. Owszem zawalił łapiąc żółtko już w 3 minucie natomiast druga kartka obarcza go tak samo jak Smudę a raczej Smudę bardziej niż jego. Wiem, ze wolfy uzna, że nie było na kogo go wymienić...(...)
|
O ile pamiętam, to jedynym trenerem, który potrafił zrobić zmianę przed 70 minutą to był Dan Petrescu.
Poza tym nie dał bym głowy, czy któryś trener odważył by się zmienić Bunozę w przerwie w aktualnej sytuacji kadrowej Wisły.
wolfy napisał(a):


[...]
Tyle, że żeby to zrozumieć trzeba obejrzeć bardzo dużą dawkę meczy naszej ekstraklasy. Ciężko powiedzieć, czy warto, jeżeli po większości człowiek zastanawia się "na co ja zmarnowałem 90 minut życia"?
[...]
|
Myślę, że to powinno być umieszczane jako motto do każdej dyskusji o "ekstraklasie".