Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1692
Stary 20.10.2013, 12:47
Tak jeszcze ode mnie pozdrowienia dla Polsatu co zamiast pokazywać narożniki wpieprzali 30 sekundowe reklamy:

- C... wam w dupę i kotwica w plecy !!!

Potem będą płakać że ludzie nie płacą za PPV - jakbym kiedyś przypadkowo dał 40 zł i by mi wpieprzyli takie reklamy to bym chyba spalił ich siedzibę.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując