KOMINEK napisał(a):

|
Mnie najbardziej szkoda dwóch akcji gdzie szła kontra a Garguła zamiast podawać do przodu robił kółeczka i zagrywał do tyłu. Gdyby nie ta bramka z wolnego i gdyby nasi po czerwieni Bunozy nie grali tak bardzo do przodu zupełnie zapominając o obronie mogłoby się to różnie skończyć. Szczególnie że w obronie był Donald i Stolarski
|
Garguła w tej sytuacji zachował się bardzo dobrze, w momencie gdy miał według ciebie podawać to jedynym graczem do podania był Sarki, pilnowany przez dwóch graczy Zawiszy, Łukasz zrobił ten obrót żeby ktoś inny się podłączył a piłka nie została stracona
PS: W tej sytuacji Sarki też był na spalonym