Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 20.10.2013, 12:09
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej szkoda dwóch akcji gdzie szła kontra a Garguła zamiast podawać do przodu robił kółeczka i zagrywał do tyłu. Gdyby nie ta bramka z wolnego i gdyby nasi po czerwieni Bunozy nie grali tak bardzo do przodu zupełnie zapominając o obronie mogłoby się to różnie skończyć. Szczególnie że w obronie był Donald i Stolarski
Garguła w tej sytuacji zachował się bardzo dobrze, w momencie gdy miał według ciebie podawać to jedynym graczem do podania był Sarki, pilnowany przez dwóch graczy Zawiszy, Łukasz zrobił ten obrót żeby ktoś inny się podłączył a piłka nie została stracona

PS: W tej sytuacji Sarki też był na spalonym
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując