Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.10.2013, 10:01
Kac napisał(a):Wyświetl post
nawet nie wiedziałem, że w tej Bydgoszczy takie zakompleksione chłopaki i dziewczyny mieszkają.
Widocznie jeszcze pamietają swoja ostatnią wizytę w Krakowie na Wiśle kiedy zostali ostro wytrzaskani po pyskach. Hala Wisły przeznaczona została na punkt medyczny, gdzie byli opatrywani przez liczne załogi karetek pogotowia.
Przy okazji tez duzo usłyszeli na siebie od kibiców Wisły na stadionie, więc podkur....i musieli dac głos.
Odpowiedz cytując