|
Mnie najbardziej szkoda dwóch akcji gdzie szła kontra a Garguła zamiast podawać do przodu robił kółeczka i zagrywał do tyłu. Gdyby nie ta bramka z wolnego i gdyby nasi po czerwieni Bunozy nie grali tak bardzo do przodu zupełnie zapominając o obronie mogłoby się to różnie skończyć. Szczególnie że w obronie był Donald i Stolarski
|