Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65971
Stary 20.10.2013, 03:25
keth napisał(a):Wyświetl post
pewnie, trzeba siąść, porozmawiać, podziękować za wspólnie spędzone lata i życzyć powodzenia w dalszej karierze. Jeżeli chcemy znaczyć cokolwiek w europie to dla piłkarzy z umiejętnościami Małeckiego nie ma zwyczajnie miejsca w drużynie.
Przede wszystkim gratuluję powrotu do zdrowia. Widać że cię troszkę nie było,będziesz potrzebował czasu... jednak najważniejsze że lekarzom udało się wybudzić cię z tej śpiączki.

Europa się ubocznie włączyła... cokolwiek to znaczy
Ostatnio edytowane przez Dariook : 20.10.2013 o godz. 04:46.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując