Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1689
Stary 20.10.2013, 01:58
Ta cała gala, to była parodia boksu. Wieśniackie zachowania z każdej strony(włącznie ze Szpilką), a poziom boksu, jak na imprezie w remizie. Polsat osiagnal jeszcze nizszy poziom, niz przy imprezach KSW.

P.S - Zimnoch i Chisora? Nie robmy sobie jaj...
Odpowiedz cytując