|
Ta cała gala, to była parodia boksu. Wieśniackie zachowania z każdej strony(włącznie ze Szpilką), a poziom boksu, jak na imprezie w remizie. Polsat osiagnal jeszcze nizszy poziom, niz przy imprezach KSW.
P.S - Zimnoch i Chisora? Nie robmy sobie jaj...
|