|
Największym problemem Wisły jest obecnie totalny brak jakości w środku pomocy. Owszem, Garguła i Chrapek miewają przejawy dobrej/wybitnej gry ale jakoś każdy z nich ma w innym meczu swój dzień. Ostoja Stjepanović... też tej jakości nie widać. Boguski wystawiany w środku skazuje nas na granie w dziesięciu. Ewentualne przyszle transfery powinny dotyczyc głównie środkowych pomocników. Bocznych mamy niezłych pod warunkiem zdyscyplinowania ich taktycznego i mentalnego.
Ostatnio edytowane przez ślimak : 20.10.2013 o godz. 15:38.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|