Co wy tu pitolicie
zagrali slabo,cos tam grali ,momentami niezle
no panowie ,kawa na ławe
dzis Wisly nie dalo sie ogladac ,i byl to poziom amatorów
niewiem od czego to akurat DZIS zalezalo ,ale jak dla mnie to mogli by z Bydgoszczy wracac piechota,bo na to sobie zasluzyli.
takiej chały i bezradnosci to ja dawno nie widzialem.