Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 20.10.2013, 00:37
Co wy tu pitolicie

zagrali slabo,cos tam grali ,momentami niezle

no panowie ,kawa na ławe

dzis Wisly nie dalo sie ogladac ,i byl to poziom amatorów
niewiem od czego to akurat DZIS zalezalo ,ale jak dla mnie to mogli by z Bydgoszczy wracac piechota,bo na to sobie zasluzyli.

takiej chały i bezradnosci to ja dawno nie widzialem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując