
))))))))))
Wisła przegrała pierwszy mecz to się hejterstwo rzuciło.
Dorabia teorię, że zawsze słabo graliśmy tylko mieliśmy farta.
Nie.
Ja przed meczem miałem przeczucia, że będzie wtopa.
Dlaczego? Otóż powiem dlaczego :
LEGIA WIN
WOLFSBURG WIN
Takie wielkie firmy a tu gramy z jakimś Zawiszą, no to grajki myślą :
"ooooo, gramy z Zawiszą - wreszcie będzie IZI win!"
No i był, tylko, że dla Zawiszy. Grajki se dopisały te punkty przed meczem i tyle, a tu wielkie teorię spiskowe dziejów. Tacy są piłkarze. Czy to ekstraklasa czy to 5 liga. Wszędzie to samo.
Także to było do przewidzenia. I tyle w temacie.