Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 20.10.2013, 00:31
))))))))))

Wisła przegrała pierwszy mecz to się hejterstwo rzuciło.

Dorabia teorię, że zawsze słabo graliśmy tylko mieliśmy farta.

Nie.

Ja przed meczem miałem przeczucia, że będzie wtopa.

Dlaczego? Otóż powiem dlaczego :

LEGIA WIN
WOLFSBURG WIN

Takie wielkie firmy a tu gramy z jakimś Zawiszą, no to grajki myślą :

"ooooo, gramy z Zawiszą - wreszcie będzie IZI win!"

No i był, tylko, że dla Zawiszy. Grajki se dopisały te punkty przed meczem i tyle, a tu wielkie teorię spiskowe dziejów. Tacy są piłkarze. Czy to ekstraklasa czy to 5 liga. Wszędzie to samo.

Także to było do przewidzenia. I tyle w temacie.
Odpowiedz cytując