Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 19.10.2013, 23:50
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Litości człowieku (...) tylko fart pozwalał nam zdobywać punkty. Nie widzę różnicy między obecnym sezonem , a wcześniejszym. W tej rundzie jedynie na + to obrona i Brożek .Trzeba patrzeć realnie
Szkoda że nie masz litości dla samego siebie i piszesz ..co piszesz.

No tak, nie ma różnicy, tylko obrona i atak są lepsze, taa nie ma to jak mądrości z Internetu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.10.2013 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując