Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 19.10.2013, 21:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
W perspektywie meczu z Zagłebiem Oresta, nie bardzo widzę szanse na kontynuację...

Do tych, co piszą, że gdyby nie druga żółta Bunozy, dowieźlibysmy 3 punkty, lub choćby jeden do końca:
- juz po pierwszej połowie widac było, że Wisła została stłamszona. Przez pierwsze pół godziny wyglądaliśmy jak nie przymierzając, jakiś trzecioligowiec. A w drugiej polowie to i tak Bydgoszcz stwarzała sobie więcej sytuacji. Nie mielismy w ogóle drugiej linii.
Do tej pory Smudę broniły wyniki i słaby skład.
Teraz tylko słaby skład.

Liczyłem na kolejnego farta. Ale skonczyło się. Do końca jesieni 3 mecze tej rundy i 6 z rundy wiosennej (Górnik, Korona, Śląsk, Jagiellonia, Lech i Pogoń)
W świetle szczupłosci kadry pozostaje trzymać kciuki o utrzymanie się w pierwszej ósemce przed przerwą zimową. A w lutym zaczynamy z Piastem na wyjeździe.
Kazda drużyna jest w stanie z nami wygrać.
Teraz (co zresztą pisałem po meczu z sąsiadką) każdy widzi jak grac z Wisłą: presing w środku pola i szybka gra skrzydłami.
Czy Smuda da radę coś zmienić bez wzmocnień?
Już nie przesadzajmy. Jednak z każdym jesteśmy w stanie jaką taką walkę nawiązać, a u siebie praktycznie z każdym jesteśmy faworytem. Pewnie na pudle się nie utrzymamy, bo nie prezentujemy aż takiej jakości, ale wypadnięcia z ósemki sobie nie wyobrażam, a już na pewno nie przed zimą. Zbyt duża przewaga nad dziewiątym zespołem i zbyt dużo ekip musiałoby nas przeskoczyć (a że inni też będą punkty tracić z dołem tabeli to więcej niż pewne).
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując