willow napisał(a):

|
Patrzenie na wyniki Wisły w naszej lidze, zamiast na ogół innych czynników skutkowało do tej pory tym, że na arenie międzynarodowej dostawaliśmy bęcki
|
To na co mamy patrzeć

Niektórzy nie kumają, że aby zacząć coś pokazywać w Europie trzeba najpierw wygrywać a naszej pszenno-buraczanej T-Mobile Ekstraklasie ...