willow napisał(a):

|
Graliśmy w większości meczów fatalnie i jechaliśmy na farcie. Taka jest moja ocena i mam do niej prawo.
|
Nie graliśmy fatalnie, tylko na miarę swoich możliwości. "Fatalnie" może grać bardzo dobra drużyna na kacu, to co prezentujemy, to nasz normalny, "dobry" poziom obecnie

.