Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 19.10.2013, 19:25
willow napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy w większości meczów fatalnie i jechaliśmy na farcie. Taka jest moja ocena i mam do niej prawo.
Nie graliśmy fatalnie, tylko na miarę swoich możliwości. "Fatalnie" może grać bardzo dobra drużyna na kacu, to co prezentujemy, to nasz normalny, "dobry" poziom obecnie .
Odpowiedz cytując