Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 19.10.2013, 19:00
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No, no faktycznie. Pierwszy raz przegraliśmy w tym sezonie i właśnie ten mecz odzwierciedla na co nas stać

Litości człowieku. Jeszcze zapomniałeś dodać, że nadal grozi nam widmo spadku.
nigdy nie pisałem,że spadniemy, wiec nie fantazjuj chyba, że lubisz
przegraliśmy pierwszy raz, to prawda. Ale dla mnie równie ważne, co wynik jest to, jak gramy. I tu niestety mam inne zdanie niż Ty. Graliśmy w większości meczów fatalnie i jechaliśmy na farcie. Taka jest moja ocena i mam do niej prawo.
Patrzenie na wyniki Wisły w naszej lidze, zamiast na ogół innych czynników, skutkowało do tej pory tym, że na arenie międzynarodowej dostawaliśmy bęcki od jakiś dziwnych egzotycznych wynalazków. Ale co tam, najważniejsze, że w lidze gramy nieźle.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując