s1mone napisał(a):

No, no faktycznie. Pierwszy raz przegraliśmy w tym sezonie i właśnie ten mecz odzwierciedla na co nas stać
Litości człowieku. Jeszcze zapomniałeś dodać, że nadal grozi nam widmo spadku.
|
nigdy nie pisałem,że spadniemy, wiec nie fantazjuj

chyba, że lubisz
przegraliśmy pierwszy raz, to prawda. Ale dla mnie równie ważne, co wynik jest to, jak gramy. I tu niestety mam inne zdanie niż Ty. Graliśmy w większości meczów fatalnie i jechaliśmy na farcie. Taka jest moja ocena i mam do niej prawo.
Patrzenie na wyniki Wisły w naszej lidze, zamiast na ogół innych czynników, skutkowało do tej pory tym, że na arenie międzynarodowej dostawaliśmy bęcki od jakiś dziwnych egzotycznych wynalazków. Ale co tam, najważniejsze, że w lidze gramy nieźle.