Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 19.10.2013, 18:54
Gdyby nie czerwona Bunozy pewnie dowieźlibyśmy jednobramkową przewagę do końca. Gordan źle się ustawiał w tym meczu, niepotrzebny faul i rzut wolny zaraz przed polem karnym. Dobry mecz Garguły, niezły w pierwszej połowie Chrapka i poprawny Głowackiego, Stepjanovicia i Jovanovica, cała reszta słabo. Skrzydła jak zwykle mizernie - Boguski i Sarki w ogóle niewidoczni. Małecki wchodzący z ławki też nic nie wniósł. Patrząc na dyspozycje skrzydłowych dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie pozbywaliśmy się Ilieva. Natomiast według mnie pierwszym wyborem Smudy na skrzydle powinien być Guerrier, bo jest dobrze przygotowany fizycznie, potrafi popisać się jakąś indywidualną akcją itp.
Mamy łatwy terminarz na następne 3 kolejki - trzynaste w tabeli Zagłębie , piętnasty Widzew, szesnaste Podbeskidzie, w tym dwa mecze gramy u siebie. Mam nadzieje, że zdobędziemy komplet punktów w tych spotkaniach.
Odpowiedz cytując