Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 19.10.2013, 18:34
willow napisał(a):Wyświetl post
Po raz koleiny byliśmy słabsi od przeciwnika, tyle, że dzisiaj niestety fart się skończył.
Fart, czy nie fart .., a może to nie przypadek, wystarczyło żeby była lepsza interwencja Bunoza i grając "totalną padakę", nadal wygrywamy 1-0, może byłoby tak do końca, może byłoby 1-1 i ..dalej byłaby mowa o farcie.. Moim zdaniem to nie fart, tylko taktyka. Mamy słaby skład więc tak "krawiec kraje" itd. Gramy zespołowo, z dobrą asekuracją, licząc na pojedyncze szybko wyprowadzone kontry, a że mamy Głowackiego i Jovę, oraz z przodu Gargułę i skutecznego na R22 Brożka to mamy i wyniki. Na tyle nas dziś stać, to nie fart, to nasza realna wartość, gdzie u siebie gramy o niebo lepiej, a w meczach wyjazdowych jest znacznie, ale to znacznie gorzej. Nasza gra opiera sie przy trenerze Smudzie głównie na motywacji i przygotowaniu motorycznym i jak rywal nad nami tu dominuje, jak to bywa z wyjazdami to mamy taką kichę jak ostatnio, innej taktyki u Smudy sie nie spodziewam, a jeśli mamy grać lepiej czego rzecz jasna sobie bym bardzo życzył ,to tylko jeśli nasz skład sie wzmocni jakościowo..

willow napisał(a):Wyświetl post
Kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy, które widziały nas już w koronie, się przyda. Przyda się i piłkarzom i również może Cupiałowi który, mam nadzieję, jeszcze wyraźniej zrozumie, że bez wzmocnień w zimie może być szaro, buro i smutno...
Ano, właśnie, co na to Sz. Pan Cupiał w kontekście zimowych wzmocnień !?
Odpowiedz cytując