Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 19.10.2013, 18:28
Niespodziewana porażka po świetnej serii 12 meczy bez porażki (z pucharem)

Bardzo słaby początek, niewiem jakie były założenia ale to Zawisza grała tak jak my mieliśmy tzn presssing i szybkie podanie.
Mimo wszystko nie zapowiadało się tak źle bo Zawisza nic wielkiego również nie grała, świetnie wykorzystaliśmy błąd rywali i po naprawdę genialnej akcji objeliśmy prowadzenie i utrzymaliśmy je pewnie do przerwy.

Początek drugiej połowy znowu niemrawy i bach idiotyczne i nieodpowiedzialne zachowanie Gordana Bunozy pozbawia nas szans na zwycięstwo w Bydgoszczy

Gordan za coś takiego powinien dostać po kieszeni bo ta głupia decyzja sprawiła że nie dość że nie wywozimy pkt to jesteśmy osłabieni na kolejny ligowy mecz.

Mam wrażenie że grając 11 na 11 wywieźlibyśmy 3 pkt z Bydgoszczy


Mimo fatalnego wyniku kilku graczy zasługuje na pochwały

Łukasz Garguła- nie tylko gol ale świetna orientacja na boisku i ten pressing, takiego Guły jeszcze nie widziałem

Michał Miśkiewicz-przy bramkach niewiele do powiedzenia, gdyby nie jego pewna gra do przerwy moglibyśmy przegrywać

Głowa-jak zwykle solidnie, bez niego nas nie ma

Na minus: W zasadzie reszta piłkarzy z Gordanem na czele

Koniec wspaniałej serii ale trzeba walczyć i stworzyć nową serię zwycięstw.

3 mecze domowe w tym dwa ligowe przed nami,inny wynik niż 3 zwycięstwa będzie porażką
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując