|
Niespodziewana porażka po świetnej serii 12 meczy bez porażki (z pucharem)
Bardzo słaby początek, niewiem jakie były założenia ale to Zawisza grała tak jak my mieliśmy tzn presssing i szybkie podanie.
Mimo wszystko nie zapowiadało się tak źle bo Zawisza nic wielkiego również nie grała, świetnie wykorzystaliśmy błąd rywali i po naprawdę genialnej akcji objeliśmy prowadzenie i utrzymaliśmy je pewnie do przerwy.
Początek drugiej połowy znowu niemrawy i bach idiotyczne i nieodpowiedzialne zachowanie Gordana Bunozy pozbawia nas szans na zwycięstwo w Bydgoszczy
Gordan za coś takiego powinien dostać po kieszeni bo ta głupia decyzja sprawiła że nie dość że nie wywozimy pkt to jesteśmy osłabieni na kolejny ligowy mecz.
Mam wrażenie że grając 11 na 11 wywieźlibyśmy 3 pkt z Bydgoszczy
Mimo fatalnego wyniku kilku graczy zasługuje na pochwały
Łukasz Garguła- nie tylko gol ale świetna orientacja na boisku i ten pressing, takiego Guły jeszcze nie widziałem
Michał Miśkiewicz-przy bramkach niewiele do powiedzenia, gdyby nie jego pewna gra do przerwy moglibyśmy przegrywać
Głowa-jak zwykle solidnie, bez niego nas nie ma
Na minus: W zasadzie reszta piłkarzy z Gordanem na czele
Koniec wspaniałej serii ale trzeba walczyć i stworzyć nową serię zwycięstw.
3 mecze domowe w tym dwa ligowe przed nami,inny wynik niż 3 zwycięstwa będzie porażką
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|