Uran235 napisał(a):

|
W ogóle Bunoza ze Stolarskim powinni po tym meczu przez tydzień nosić sprzęt za Głowackim i Jovanoviciem, bo bez nich dzisiaj zakręciłoby się koło siódemki dla gospodarzy.
|
O, to prawda. O ile Bunoza jeszcze coś tam wybijał, o tyle w drugiej połowie
de facto na prawej obronie grał Głowacki. I robił to kilka razy lepiej od Stolarskiego.