Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 19.10.2013, 18:25
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
W ogóle Bunoza ze Stolarskim powinni po tym meczu przez tydzień nosić sprzęt za Głowackim i Jovanoviciem, bo bez nich dzisiaj zakręciłoby się koło siódemki dla gospodarzy.
O, to prawda. O ile Bunoza jeszcze coś tam wybijał, o tyle w drugiej połowie de facto na prawej obronie grał Głowacki. I robił to kilka razy lepiej od Stolarskiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując