|
Coz, kiedys musielismy przegrac.
Moze dobrze, ze stalo sie to akurat teraz bo mamy 2 mecze u siebie zeby sie odbudowac i zeby nie wpasc w negatywna serie.
Jestemy druzyna wlasnego boiska, aG Guerrier pokazal dlaczego Smuda o nim mowil, ze nie nadaje sie do obrony.
|