Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 19.10.2013, 18:01
Coz, kiedys musielismy przegrac.
Moze dobrze, ze stalo sie to akurat teraz bo mamy 2 mecze u siebie zeby sie odbudowac i zeby nie wpasc w negatywna serie.
Jestemy druzyna wlasnego boiska, aG Guerrier pokazal dlaczego Smuda o nim mowil, ze nie nadaje sie do obrony.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując