Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.10.2013, 17:51
Ktoś gdzieś pisał (bodaj założyciel tematu) że Wisła jest zainteresowana Masłowskim. Specjalnie przyglądałem się mu w tym meczu i... muszę przyznać, że naprawdę ciekawy zawodnik. Oczy dookoła głowy, dobrze dogrywa prostopadłe piłki, znakomicie rozumie się z Wójcickim (drugi ciekawy zawodnik). Trochę z tego co zauważyłem pyskaty jest, nieco wpada w tendencję Małego, ale mam nadzieję, że rzeczywiście coś jest na rzeczy i na wiosnę ubierze koszulkę z BG.
Co do samego spotkania musiał przyjść ostatecznie moment porażki, tym bardziej, że w kolejnym meczu to przeciwnicy mieli więcej z gry (przynajmniej w I połowie) od nas. Zawisza ma beznadziejną obronę i gdyby nie splot nieszczęśliwych zdarzeń (czerwień dla Bunozy i po wolnym strata bramki) to być może udałoby się dowieźć zwycięstwo do końca. Tym razem się nie udało. Miejmy nadzieję, że nie wpadniemy w jakąś serię i w kolejnym meczu pokonamy rywali.
Odpowiedz cytując