Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 19.10.2013, 17:42
willow napisał(a):Wyświetl post
Jeśli o mnie chodzi, to zdania nie zmienię - to nie mecze z Lechem i Legią były miarodajne dla nas. To dzisiejszy mecz odzwierciedla faktyczne miejsce, w którym znajduję się Wisła. Zarówno jeśli chodzi o kadrę, jak i sztab szkoleniowy.
No, no faktycznie. Pierwszy raz przegraliśmy w tym sezonie i właśnie ten mecz odzwierciedla na co nas stać

Litości człowieku. Jeszcze zapomniałeś dodać, że nadal grozi nam widmo spadku.

Wiadomo, zagraliśmy chałę i zasłużenie ten mecz przegraliśmy. Ja przeczuwałem, że chłopaki poczują się za pewnie po serii bardzo dobrych wyników i zagrają kichę w tym meczu. Niestety sprawdziło się.

Wisła na wyjeździe ostatnio gra po prostu słabo i tak było tutaj. Tyle, że tym razem szczęście było po stronie przeciwnika, a nie naszej.

Swoją drogą ładnie nas lampy te z bydgoszczy lżyły cały mecz, nie sądziłem, że oni aż tak nas nienawidzą, tym bardziej, że okazji do grania przeciwko sobie było w historii niewiele (może za młody jestem ale zwyczajnie nie zdawałem sobie sprawy, że nas tam tak nienawidzą ) Chwilami się czułem jak byśmy grali z parchami -.-
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.10.2013 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując