Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 19.10.2013, 16:53
Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda
Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach
Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1
Garguła - dzis najlepszy na boisku
Odpowiedz cytując