Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda
Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach
Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1

Garguła - dzis najlepszy na boisku