Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.10.2013, 16:52
Gratulacje dla "kibiców" Zawiszy . Znaleźli się w elitarnym klubie największych kompleksiarzy ligi wespół z parchami i koroniarzami. Niezmiernie trudne to zadanie ale bydgoscy chłopcy temu podołali.
Odpowiedz cytując