Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.10.2013, 16:42
Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.

Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko.
W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem.
Odpowiedz cytując