|
Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.
Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko.
W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem.
|