|
Zdobyc 3 punkty na warszawiakach, żeby potem stracić je w Bydgoszczy...
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.
Miałem nadzieję, że fart Smudy nas pociągnie.
Widac jednak, że czas przestać liczyć na farta tylko zabrać się za budowę sensownego zespołu.
Do konca jesieni jeszcze trochę punktów pogubimy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|