|
Kiedys ta porazka musiała nastapic ale nie spodziewałem sie, ze z beniaminkiem z Bydgoszczy :/ I nie zrozumiem co trzeba miec w głowie zeby tak inne mecze rozgrywac na wyjedzie i na własnym stadionie. Tylko z Korona potrafilismy grac cały czas dobrze, do konca i były tego efekty a reszta taka sama czyli bardzo słaba. Nie ma co bez wzmocnien na pewno sie nie obejdzie. Na szczescie gramy teraz na R22 kolejne 2 spotkania wiec musimy sobie wtedy odbic dzisiejsza porazke
|