xanti1906 napisał(a):

|
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
|
Zgadza się, ale kiedy na początku 2 polowy miał zagrać otwierającą piłkę do Sarkiego to zaczął się bawić. Było by 2:0 i po meczu.
Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz.
Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści.