Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.10.2013, 16:33
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
Zgadza się, ale kiedy na początku 2 polowy miał zagrać otwierającą piłkę do Sarkiego to zaczął się bawić. Było by 2:0 i po meczu.

Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz.

Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści.
Odpowiedz cytując