Wyświetl pojedynczy post
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.10.2013, 16:30
1 porażka. W sumie przyda się kubeł zimnej wody.

Bunoza ten 2 faul zrobił zupełnie bez sensu. Już akcje wcześniej robił to samo. Cwaniactwo przeciwnika + delikatny sędzia i czerwień.
Stolarski pokazał o ile klas na chwilę obecną jest od niego lepszy Burliga, któremu też zdarzają się kiksy.
Mam również zastrzeżenia do Garguły który mógł 2 razy powinien zagrać do Sarkiego, do Rafała za katastrofalne podanie do Brożka i Chrapka za zmarnowanie setki.

Generalnie tragedii nie było do czerwieni, ale muszą popracować nad grą na wyjazdach.
Odpowiedz cytując